X
Chcete slevu 5 %
na první nákup?
ANO
NE

O nás

logovlts 

Vltavín – Moldavite
  

 Tyto tak vzácné a výjimečné kaménky jsou  nacházeny v blízkém okolí Českého Krumlova. Právě zde najdete naši prodejnu nabízející jen a pouze námi vyrobené šperky s vltavíny. I naše zlatnická dílna se nachází také přímo v centru v této historické perly; pracují tu jen ti nejzručnější čeští šperkaři, kteří se po právu mohou řadit k naprosto nejlepším.

Český Krumlov jako jedno ze světově nejznámějších míst nejen pro turisty s cestovateli a je výjimečný podobně jako právě vltavíny,  s nimiž pracujeme a vyrábíme tak cosi už na první pohled speciálního a hodného Vaší pozornosti.

Naše šperky nejen vyrábíme, ale také sami navrhujeme. Právě proto je jeden každý šperk od nás zcela jedinečným originálem v naprosto výjimečné a už z principu nadčasové kvality, která spolehlivě odolá zcela neúprosnému zubu času.
 
A že jsou šperky nejen skvělým dárkem, ale stejně tak
i ekonomickou investicí, která časem získává na další hodnotě, jsou jistě obeznámeni mnozí z vás. V současné době i tato informace získává na významu.

 

 

 

Vltavín je kámen u kterého je jeho vznik stále záhadou. Používá se ve šperkařství, jako sběratelské předmět nebo i v lékařství a léčitelství. Dále se říká, že vltavín posiluje imunitu, intuici. Je kamenem štěstí a plodnosti.

 

Zákaznická podpora

Tel.: +420 734 818 599

Email: info@vltavin-moldavite.cz

 

Výdejní místo:

Vltavín - Moldavite
Latrán 6, 381 01 Český Krumlov

Vltavín - Moldavite

KRISTJAN s.r.o.

IČO: 26030446

DIČ: CZ26030446

Latrán 6, 381 01 Český Krumlov

Číslo účtu: 7100004502 / 8040