X
Chcete slevu 5 %
na první nákup?
ANO
NE

Poradna

Servis a doživotní záruka

Servis a doživotní záruka

 

Celoživotní záruka na šperky: Vaše jistota kvality a péče

Ve snaze poskytnout našim zákazníkům dokonalou spokojenost a péči o jejich šperky, jsme se rozhodli představit revoluční koncept - celoživotní záruku na všechny formy poškození. Už si nemusíte dělat starosti o bezpečnost a stav svých drahocenných klenotů, protože jsme tu, abychom se postarali o každý detail. Za tento příplatek 1.499,- Kč budete tedy mít záruku na zakoupený šperk mimo zákonnou lhůtu.

Celoživotní záruka:

Naše celoživotní záruka znamená jednoduchý slib: pokud je váš šperk poškozen nebo se objeví jakýkoli nedostatek, jsme tu, abychom ho opravili nebo vyměnili. Bez ohledu na to, zda je poškození způsobeno běžným opotřebením, nehodou nebo jiným způsobem, přijmeme vaše šperky zpět a zajistíme, že budou opět v perfektním stavu. To znamená, že váš šperk je chráněn po celou dobu jeho životnosti, a můžete si ho nosit s klidem, aniž byste se museli obávat ztráty záruky.

Servis šperku:

Ale naše péče nekončí pouze u záruky. Chceme, aby vaše šperky vždy vynikaly svou krásou a leskem, a proto nabízíme i rozsáhlý servis šperku. Za příplatek 1499 Kč. Co tento servis zahrnuje?

 1. Čištění: Pro udržení šperku v dokonalém stavu je pravidelné čištění nezbytné. S naším servisem zajistíme, že váš šperk bude vždy zářit čistotou a jeho krása bude trvale zachována.

 2. Drobné opravy: I ty nejmenší nedostatky mohou mít významný dopad na vzhled šperku. Naše služby zahrnují drobné opravy, jako jsou například opravy letování, leštění, opravy řetízků, úpravy velikosti prstenů.

 3. Leštění: Lesk a zářivost jsou klíčovými atributy každého šperku. S naším servisem zajistíme, že váš šperk bude opět zářit a přitahovat .

 4. Rhodiování: Pokud se váš šperk skládá z bílého kovu, jako je stříbro nebo bílé zlato, může se v průběhu času objevit žloutnutí nebo ztráta lesku. Naše služby zahrnují rhodiování, které obnoví původní krásu bílého kovu a prodlouží jeho životnost.

S naším servisem šperku se můžete spolehnout na to, že vaše drahocenné klenoty budou vždy v perfektním stavu. A s naší celoživotní zárukou máte jistotu, že jsme tu, abychom se o vaše šperky postarali i po mnoho let. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se na nás můžete spolehnout jako na svého věrného partnera v péči o vaše šperky.

Reklamace

Reklamace

Na všechny naše šperky platí záruční doba 2 roky. Pokud nemáte od nás Servis a doživotní záruku

Obecně máme velice málo reklamací. Každou vzniklou reklamaci řešíme individuálně a nejlepší možnosti je tedy se s námi spojit na přímo telefonicky: +420 734 818 599 nebo emailem info@vltavin-moldavite.cz.

 

 

V případě přijetí reklamace, všechny náklady včetně poštovného hradíme my a reklamaci vyřídíme do max. 30ti dnů. Tím, že Váš šperk opravíme nebo Vám vrátíme peníze.

 

 

Postup reklamace

-spojte se s námi telefonicky nebo emailem

-vyplňte formulář (můžete zaslat emailem)

-zabalte zboží do původního obalu včetně certifikátu a faktury (fakturu můžete zaslat spolu s formulářem i na email)

-zašlete zboží na naší adresu (prosím pojistěte balíček, za ztracené nebo zničené balíčky nebereme odpovědnost.)

 

 

Prosím mějte na paměti, že ne vždy je zboží k reklamaci

Na co se reklamace nejčastěji nevztahuje:

-mechanická deformace vzniklá špatným nošením nebo nedbalostí nebo čištěním

-klasickým opotřebením (vše má svojí životnost)

-neodbornou péčí (použití chemických látek, zásahem jiného zlatníka)

 

Každou reklamaci řešíme individuálně a vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc.

Vrácení a výměna

Vrácení a výměna

Stojíme si za naší prací a věříme, že je poctivá a kvalitní. Na těchto dvou věcech si zakládáme nejvíce. Máme zkušenosti, že naše šperky se Vám líbí a chcete je nosit. Proto Vám nabízíme 90 dnů na vrácení a výměnu šperku, který zakoupíte na našem e-shopu.

V případě vrácení nebo výměny nás prosím předem kontaktujte na tel.: +420 734 818 599 nebo na email: info@vltavín-moldavite.cz

 

Postup vrácení nebo výměny

-kontaktujte nás telefonicky nebo emailem

-vyplňte formulář (můžete zaslat emailem)

-zabalte šperk do původního obalu se všemi příslušenstvím, které jste k němu dostali (krabička, certifikát atd.)

-zašlete zboží na naší adresu (prosím pojistěte balíček, za ztracené nebo zničené balíčky nebereme odpovědnost.)

 

 

Prosím berte na vědomí, že vrácení nebo výměna se nevztahuje na šperky:

-které byly vyrobeny na zakázku

-které jsou nošené

-nejsou v původním obalu a chybí k nim příslušenství

-byla na vaši žádost upravena velikost prstenu

-jsou upraveny jiným zlatníkem

-byla upravena velikost prstenu

Nejčastější otázky (FAQ)

 • Co je vltavín?

 Vltavín je drahý kámen, který se vyskytuje v různých odstínech zelené. Vznikl roztavením horniny a je často používán v šperkařství pro svou jedinečnou krásu. Své místo má i v české kultuře, kde je hojně těžen a ceněn pro svou historii a kulturní význam

Více čtěte ZDE

 

 • Jak vzniká vltavín?

Vltavín, nebo moldavit, vznikl dopadem velkého meteoritu na Zemi. Tato událost proběhla před miliony let a vedla k tvorbě vltavínu v oblasti jížních Čech. Dopad meteoritu vyvolal silné teploty a tlaky, které způsobily roztavení okolní horniny, z níž se později vytvořil vltavín. Více čtěte ZDE

 

 • Kde se nachází nejvíce vltavínu?

Vltavíny se vyskytují v oblasti pádových polí mezi Prachaticemi, Českými Budějovicemi a obcí Trhové Sviny. Nejbohatší pádová pole jsou v okolí Chlumu nad Malší, Nesměně, Dobrovské Lhotky a Besednice. Vltavíny jsou nalezeny v sedimentech a obvykle se nacházejí v hloubce přibližně 1 až 2 metry pod povrchem, avšak někdy se mohou objevit i na povrchu země.

Vltavíny jsou známé svou zelenou až hnědavou barvou a mají různorodé skulptury na povrchu. Každá lokalita produkuje vltavíny trochu odlišného zbarvení a skulptury, což činí každý kámen unikátním. Mezi hlavní lokality, kde se vltavíny nacházejí, patří také Besednice, kde jsou ty nejkrásnější a nejvzácnější exempláře. Jejich povrch je charakteristický střapatou texturou a jejich barva se pohybuje od světle zelené až po tmavě hnědou.

 • Jaké jsou vlastnosti vltavínu?

Vltavín je ceněný pro své ochranné vlastnosti a pozitivní energii, kterou vyzařuje. Údajně pomáhá osvobodit mysl od tíživých myšlenek a podporuje nás k dosažení našich snů a cílů. Svou tajemnou zelenou barvou ovlivňuje naše jasnovidecké a telepatické schopnosti. Vltavín se často využívá při meditaci a mystických rituálech k podpoře spirituality. Pomáhá při bolestech hlavy a tlumí únavu. Také se říká, že má schopnost očistit tělo od toxických látek, podpořit obranyschopnost a pomáhat při respiračních problémech. Je vhodným pomocníkem při chřipce a chudokrevnosti, podporuje tvorbu bílých krvinek. Pro udržení jeho energie je doporučeno vltavín čas od času očistit ve vlažné vodě a nabít na slunci nebo za úplňku.

Více čtěte ZDE

 

 • Jak se čistí a udržuje vltavín?

Čtěte ZDE

 • Jak poznám pravý vltavín?

Čtěte ZDE

 • Kde se dají zakoupit šperky s vltavínem?

Při nákupu šperků s vltavínem je důležité zajistit si jejich autentičnost a kvalitu, a proto je dobré vyhledat důvěryhodné prodejce s dobrou reputací a dobrými recenzemi. Jsme jedni z největších výrobců šperky s vltavíny a jedni z mála se přímo na výrobu šperků s vltavíny specializujeme. Nakupovat můžete na našem e-shopu www.vltavin-moldavite.cz.  Nebo na naší prodejen ZDE

 

 • Jaký je význam vltavínu v české kultuře?

Kulturní symbol: Vltavín je považován za symbol českého dědictví a přírodního bohatství. Je součástí mnoha českých tradic a pověstí. Historická hodnota: Vltavín je často spojován s českou historií a kulturou. Jeho těžba a využití v šperkařství má dlouhou tradici v českých zemích. Turistická atrakce: Vltavín přitahuje turisty z celého světa, kteří chtějí navštívit místa jeho těžby a zakoupit si originální výrobky s vltavínem. Vltavín poskytuje inspiraci umělcům a řemeslníkům, kteří vytvářejí šperky, sochy a další umělecké díla s využitím tohoto unikátního kamene. Pro mnoho Čechů je vltavín symbolem jejich regionální identity a hrdosti na svou zemi.

Více čtěte ZDE